O nás

O NÁS A NAŠICH ZKUŠENOSTECH

Jsme malá rodinná firma 3Rmoto s.r.o z východních Čech, pro kterou jsou motorky životním stylem a koníčkem. Na motocyklové scéně v oblasti servisu, oprav,prodeje dílů a motorsportu působíme od roku 1997. Zkušenosti také čerpáme se zahraničním obchodem.

Díky dlouholeté zkušenost v oblasti kompletního servisu a oprav motocyklů Vám nabízíme pouze kvalitní a prověřené MOTODOPLŇKY A NÁHRADNÍ DÍLY.  Více o servis na www.3rmoto.cz

Co nabízíme:

Kompletní sortiment, náhradních dílů a motodoplňků. Závodní díly a doplňky pro cestování. Stylové oblečení pro volný čas.

CO JE NÁŠ CÍL?

  1.  Pouze kvalitní značkové díly. 
  2. Vybrané zboží skladem. Aktuální informace o dostupnosti zboží, přímé napojení na dodavatele. Takže máš okamžitý přehled, jestli ti bude zboží doručeno do 2, 3 nebo třeba do 14 pracovních dnů.
  3. Nejsme jen e-shop předem objednané zboží si můžeš fyzicky prohlédnout u nás a poté se rozhodnout s nákupem.  
  4. Spotřební sortiment či náhradní díly jsme v určitých případech schopni zajistit do 12h od objednávky. Poté k vyzvednutí u nás na pobočce.
  5. Objednávky zpracováváme jednotlivě a vždy kontrolujeme stav zboží.
  6. Zakládáme si na přátelské komunikaci a férovém jednání. 

Rádi tě uvidíme i v našem servise 3Rmoto 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).